"...dotrzeć na sam szczyt piramidy Maslowa, czyli dojść do etapu samorealizacji."

Artur Ligięza. Człowiek jest tyle warty ile daje innym.

by prospert

"...dotrzeć na sam szczyt piramidy Maslowa, czyli dojść do etapu samorealizacji."

Artur Ligięza. Człowiek jest tyle warty ile daje innym.

by prospert

by prospert

Artur Ligięza – przez wiele lat agresywne zwierzę korporacyjne odnoszące sukcesy. Po osiągnięciu wyznaczonych celów skupił się na obronie uciekających minut, godzin i dni. Z momentem zakończenia kariery korporacyjnej zafiksowany na rozwijaniu własnej działalności gospodarczej i … gospodarowaniu czasem. Obroniony czas poświęca rodzinie i realizacji własnych pasji, przenosząc je na młodsze pokolenie. Pasjonat wędkarstwa, chodzenia po górach i dalekich podróży. Szczęśliwy i spełniony ojciec trójki dzieci.

1. Co dobrego poprzez swoją pracę wnosisz do życia innych?

Człowiek jest tyle warty ile daje innym. Dla mnie w życiu najważniejszy jest spokój, więc staram się go dostarczać rodzinie i bliskim w życiu prywatnym. To samo przyświeca mi w prowadzeniu firmy -> spokój dostarczany klientowi. Nie dotyczy pracowników :).

2. Co Cię najbardziej porusza, fascynuje w Twojej pracy?

W pracy, każdej której się podejmowałem, fascynuje mnie rozwój i proces tworzenia. Dążenie do perfekcji we wszystkim tym, czym się aktualnie zajmuję.

3. Jaką masz misję, jakie jest Twoje przesłanie?

Przeżyć życie w zgodzie ze sobą. Przy okazji dotrzeć na sam szczyt piramidy Maslowa, czyli dojść do etapu samorealizacji. Mieć na to czas, chęć i siłę. Jako, że tam dotarłem chciałbym ułatwić to bliskim i przyjaciołom wskazując drogę i popychając ich możliwie mocno do przodu.

Dziękuję za udzielone odpowiedzi. Doceniam!
Szczepan Zmarzliński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top